top of page

Деколювання

Технологія перенесення зображення виконаного на спеціальному папері, на будь-які інші предмети. Деколь має незначну (в межах 20-40 мікрометрів) товщину, з паперу носія переноситься лише шар фарби, чим суттєво відрізняється від наклейок де зображення надруковане на клейкій плівці, що має відносно значну товщину.

Зображення, яке було нанесене методом гарячого деколювання не боїться миття в посудомийній машини тому, що ніяк не реагує на хімічні подразники.

Деколювання

Гравіювання

Метод отримання зображення, як правило на металевих чи дерев'яних поверхнях шляхом зняття верхнього шару матеріалу при цьому цілісність виробу зберігається.

У нас був позитивний досвід нанесення зображення методом лазерного гравіювання на гумових та скляних виробах, неопрені(чохли до пляшок для пиття), вспіненому поліпропілені(антистреси), шкірі, поролоні (порізка вставок під подарунковий пакунок), флісі.

Гравіювання

Тамподрук

Цей вид технології нанесення переважно застосовується для друку на дрібних предметах.

 

Даний метод полягає в перенесенні фарби з ділянки, де вибраний фотополімер, за допомогою силіконового тампона на предмет. Тампони, бувають різних форм і розмірів та підбираються у відповідності до матеріалу, на який потрібно зробити нанесення.

Тамподрук

Ситодрук

Практично найуніверсальніша технологія для нанесення зображення на різні поверхні. Це спосіб друку, при якому готове зображення отримують шляхом проходження фарби через спеціально підготовлене сито на відповідну продукцію (футболка, реглан, спецодяг, фартух та інші текстильні або не текстильні вироби) за допомогою друкарського ракеля.

 

Нанесення багатоколірних зображень проводиться послідовно, при чому кожен шар фарби чергового кольору ретельно просушується спочатку феном а після нанесення всіх кольорів, яке має зображення - в тунельних печах.

Ситодрук

УФ друк

Відносно нова(у порівнянні з іншими) технологія нанесення зображення, котра з кожним днем набуває все більшої популярності через здатність наносити складні, багатоколірні зображення. За допомогою цієї технології можна здійснити друк на більшості матеріалів, які оточують нас у повсякденному житті.

 

Особливість уф друку полягає у використанні спеціальних світло-поглинаючих фарб, які під впливом ультрафіолету полімеризуються і зберігають свій колір та насиченість, зображення на тривалий час.

УФ друк

Сублімація

Друк сублімаційною фарбою на спеціальному переносному носії(сублімаційний папір), при якій вона, завдяки нагріванню в спеціальних формах або пресах, переходить з рідкого стану в газоподібний, при цьому, будучи в такому стані, глибоко проникає в структуру сублімаційного покриття кінцевого виробу.

З цього можна зробити висновок, що технологія може виконуватись тільки при наявності спеціального покриття на виробі, на який потрібно нанести зображення (чашка, рушник, термопляшка, тощо).

Сублімація

Отримайте свій прорахунок вже сьогодні!

Залиште свої контакти і наш представник зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Дякуємо! Найближчим часом з Вами звяжеться наш менеджер.

bottom of page